Logo AP

AkademiaPrzedsiębiorczości

W dniach 25-26 listopada 2021r. dziesięcioosobowa grupa uczniów z klasy III ef(p) i  III t5 m/f , kształcących się w zawodzie fryzjer oraz technik usług fryzjerskich wraz z  koordynatorem projektu  panią Martą Krutina oraz koordynatorem projektu z ramienia Akademii Przedsiębiorczości w Starachowicach panią Joanną Koczubiej , uczestniczyła  w szkoleniu zorganizowanym w Ministerstwie Barberingu w Warszawie  w Ramach projektu : Nowe Kwalifikacje Uczniów i Nauczycieli CKZiU w Ostrowcu Świętokrzyskim.”

Uczennice wzięły  udział w dwudniowym szkoleniu z zakresu barberingu oraz strzyżenia męskiego prowadzone przez ekspertów Tomasza Pendziaka – fryzjer męski/barber oraz Artura Sadowskiego – trener fryzjerstwa/barber.

Kurs barberski w Akademii Barberingu umożliwił uczennicą możliwość  poznania  najnowszych metod stylizacji włosów i zarostu. W trakcie  szkolenia dziewczyny poznały techniki męskiego cięcia, modelowania, trymowania i konturowania włosów, stylizacji brody i wąsów, a także wiele innych potrzebnych do wykonywania zawodu umiejętności.

Skip to content