Logo AP

AkademiaPrzedsiębiorczości

Szkolenia i kursy dla pracowników Urzędów Pracy

szkolenie

Jako certyfikowana Instytucja szkoleniowa od ponad 20 lat specjalizujemy się w organizacji szkoleń i kursów dla Publicznych Służb Zatrudnienia – pracowników i kadry kierowniczej Urzędów Pracy oraz przedstawicieli Rad Rynku Pracy.

Wieloletnie doświadczenie Akademii w zakresie organizacji szkoleń dla Publicznych Służb Zatrudnienia z terenu całego kraju, Certyfikat Jakości ISO 9001:2015, indywidualne podejście do Klienta oraz stała współpraca z profesjonalnymi i sprawdzonymi trenerami są najlepszą gwarancją jakości oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy Państwa na szkolenia:

  • stacjonarne/wyjazdowe
  • on-line *

Wszystkie rodzaje szkoleń mogą być realizowane jako:

szkolenia otwarte – dla pracowników/stanowisk z różnych Urzędów Pracy, zgodnie z zamieszczoną na stronie ofertą, w formie stacjonarnej/wyjazdowej lub on-line.

szkolenia zamknięte – dla określonej grupy pracowników/stanowisk, członków Rad Rynku Pracy, organizowane w siedzibie Urzędu lub w innym miejscu, spełniającym wymogi organizacyjne i oczekiwania uczestników, w formie stacjonarnej/wyjazdowej lub on-line. Oferta szkoleniowa przygotowywana jest indywidualnie na życzenie Klienta,
z uwzględnieniem potrzeb, preferencji i specyfiki pracy Uczestników.

* Szkolenia on-line prowadzone są za pomocą Platformy do wideokonferencji ZOOM lub EYSON zgodnie z Opisem sposobu przeprowadzania szkoleń w formie zdalnej

Szkolenia odbywają się w czasie rzeczywistym, co umożliwia synchroniczną interakcję z prowadzącym i pozostałymi uczestnikami. Podczas szkolenia uczestnicy widzą osobę prowadzącą, mają udostępnianą prezentację oraz dodatkowe materiały na ekranie. Istnieje możliwość bezpośredniego zadawania pytań lub komunikowania się za pośrednictwem chatu.

Udział w szkoleniu on-line/webinarium zakłada możliwość konsultacji z trenerem bezpośrednio po szkoleniuoraz konsultacji telefonicznych/mailowych do 14 dni po szkoleniu.

Szkolenia on-line realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zgodnie z § 23 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (DZ. U. poz. 652).

Wymagania techniczne:

W celu sprawnej realizacji szkolenia wymagany jest dostęp uczestnika do komputera/laptopa wyposażonego w głośnik i mikrofon oraz stabilne łącze internetowe.

Materiały szkoleniowe:

Uczestnicy szkoleń stacjonarnych i wyjazdowych otrzymują podczas szkolenia autorskie materiały dydaktyczne w formie skryptu oraz teczkę, notes i długopis AP.

W przypadku szkoleń on-line/webinarów materiały szkoleniowe w formie elektronicznej wysyłane są przed szkoleniem na podany adres e-mail. Na życzenie Urzędu możemy przesłać materiały w formie skryptu za dodatkową opłatą – 40 zł, którą należy doliczyć do ceny szkolenia.

Zgłoszenia na szkolenia:

Wypełniony Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres e-mail: biuroap.org.pl.


Na indywidualne życzenie możemy zorganizować dla Państwa szkolenie zamknięte dostosowane do potrzeb i możliwości Państwa Urzędu.

Zapewnimy wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, a doświadczeni pracownicy naszej instytucji zadbają o każdy szczegół organizacji szkolenia sprawując bezpośredni nadzór nad jego realizacją.

Na Państwa pytania dotyczące oferty lub organizacji szkoleń zamkniętych chętnie odpowiedzą pracownicy naszej instytucji pod numerami telefonu:
797 181 816 lub adres e‑mail biuroap.org.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z Akademią Przedsiębiorczości!

Skip to content